10 راه خیره کننده برای پوشیدن رژ لب سیاه

شش سال پیش ، یک فیلم موسیقی همه ما را متعجب کرد: روباه چه می گوید؟ بعد از یک انتظار طولانی و گمانه زنی های زیاد ، سرانجام فهمیدم. روباه می گوید: "عوضی نگاه من را دزدید". درست است ، رشد نمایی آموزش روباه چشم سریعتر از پلانکتون دریا است. یک روز شنا می کنید ، روز دیگر ، جزر و مد قرمز است. به هر جایی که می چرخم ، یک فیلم چشم روباه دیگری را می بینم. جالب اینجاست که YouTube منبع اصلی نیست. TikTok است.

از آنچه می توانم بگویم ، TikTok 70٪ حرکت رقص ، 20٪ اسکیت کمدی یک نفره و 10٪ نکات مفید است. بعد از علفهای هرز هزاران نفری که به ریمیکس های کارول باسکین مشغول رقصیدن بودند ، یک نکته مخفی کننده زمین پیدا کردم تا به یک چشم روباه برسم. و با توجه به نشانه های "بدون ماسک ، بدون خدمات" در سراسر کشور ، تأکید بر آرایش چشم در حال حاضر مناسب به نظر می رسد.

لوازم آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی

 

ارایش

لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی ارزان

خرید لوازم آرایشی یک backstory کمی: من تحقیقات زیادی در مورد عمل های جراحی پلاستیک یا "بالابر چشم روباه انجام داده ام." این یک روش داغ ، جدید و عجیب است که یک جراح اوولوپلاستی قشر جانبی را تغییر می دهد (عضله گوشه گوش شما که در آن قرار دارد). پلک ها ملاقات می کنند) برای اینکه به شکل و ابعاد متفاوت و بلندتری به چشم ببخشد.به طور معمول این کار برای بیماران مبتلا به افتادگی چشم یا پتوز انجام می شود ، اما اکنون ، این دختران در همه جا خواستار این هستند که با یک بالابر ابرو ، یک جراحی زیبایی بینی اشتباه نگیرند. در واقع شکل چشم شما را تغییر می دهد ، در حالی که یک بالابر ابرو سنتی فقط مرورگرها و دمها را بالا می برد و سفت می کند.

بسیاری از گمانه زنی ها در مورد اینکه ستاره های جوان رویه دائمی به صورت دم اسبی را انجام داده اند ، وجود دارد. هیچ کس تا به حال عموماً جراحی چشم را تأیید نکرده است ، اما اگر کسی را دیدید که شکل چشم کاملاً متفاوتی نسبت به قبل داشته باشد ، تمام تراشه های خود را برای شرط بندی بزرگ قرار دهید.

روش
Daniel TyTok-ker کره ای Daniel Ly (ogabg) محصولات آرایشی سرچشمه این هک پنهانکار است که تاکنون بیش از 4.3 میلیون بار مشاهده شده است. به عنوان یک پیراشح آرایش و شخصی که دید کودک نسبت به پایداری شیء دارد ، دیدن نکات آرایش جدید مانند این هرگز باعث نمی شود ذهن من را بخاطر بسپارد.

در این ویدئو ، دانیل مقایسه صورت تقسیم شده بین کانسیلر نامرغوب V شکل یا "آرایش سنتی اینستاگرام" را با نام او و تکنیک جدید بلند کردن چشم خود انجام می دهد. برای تکنیک خود ، دانیل دوریلی یک کانسیلر سبک تر را در پنج زمینه اعمال می کند:

زیر گوشه بیرونی چشم او از داخل معبد بالا می رود
در گوشه داخلی چشم
پایین طرف بینی
دور گوشه بینی
زیر خط لب پایین
او سپس تمام صورت را با پودر شفاف تنظیم می کند ، و کانسیلر زیر چشم را با یک پودر سبک تر برای درام های اضافی پخته می کند

بادا بینگ ، چشم بابا روباه.

درباره پوست من
من پوستی نازک و خشک زیر چشم های خود دارم ، بنابراین به لطف رگه ها و کمبود خواب ، معمولاً به رنگ های بنفش ، آبی و مایل به قرمز متمرکز شده ام. من به دلیل آسیب عصبی در کودکان ، پتوز در چشم راست دارم که این بدان معنی است که یکی از چشمان من کوچکتر و پایین تر از دیگری به نظر می رسد. من این کار را با ترفندهایی برای شکل دادن به ابرو و پنهان کاری مانند این تصحیح می کنم.

تجربه
اول ، من سایه های بسیاری از "ish" را زیر چشمانم با HG من پنهان کردم: Cle De Peau Coriantor Corcanor Corctorer در موچا. سپس به سایه ای سبک تر رسیدم تا به ظاهری بلند شده دست پیدا کنم. من از یک دسته کوچک موسیقی جاز از Koh Gen Do Maifanshi Moisture Fit Concealer در سایه 3 و Cle De Peau Radiant Correctionor Concealer در اوچر استفاده کردم. من کمی از پودر روشنایی طبیعی Koh Gen Do را دور صورتم گرد و غبار کردم و از دوم پودر سبک تر انتخاب نکردم زیرا می توانم خیلی سریع با گرد و غبار خیلی شبیه اسپاناکوپیتا باشم.

قبل + بعد
کانسیلر چشم روباه
TANYA AKIM
نتایج
به نظر می رسید که من عمل جراحی لطیف چشم داشته ام ، اما بدون همه باند ، کبودی پوست و تنهایی ناشنوا. و در حالی که عمل جراحی زیبایی بینی قطعاً ایده ای بود که من در طول قرنطینه از آن خیال می کردم (و خیال پردازی در مورد قرنطینه) ، من قصد دارم به این گزینه جایگزین آرایش بپردازم. این هک فقط چیزی بود که من نیاز داشتم تا چشمانم و روحیه خود را کمی بلند کنم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “10 راه خیره کننده برای پوشیدن رژ لب سیاه”

Leave a Reply

Gravatar